کف سازی با اجرای کف پوش...

   اجرای کف پوش، پوشاندنِ کفِ خانه ها یا هر ساختمان دیگری با لایه هایی است که به این لایه ها کف پوش می گویند. اجرای کف پوش بخشی از ساختمان سازی و دکوراسیون به نام کف سازی می باشد. انواعِ کف پوش هایِ سنگی، سرامیک، چوب یا همان پارکت، موکت، پی وی سی و... در خانه ها دیده می شود. کف پوش های سه بعدی این روزها بسیار پرطرفدار هستند و جذابیت زیادی به دکوراسیونِ خانه ها می بخشد. اجرای کف پوش اپوکسی نیز اخیرا دیده می شود که در صنعت و خانه ها کاربرد دارد.

 

   اجرای کف پوش در بازسازی خانه ها...

  اجرای کف پوش در بازسازی و نوسازیِ خانه ها و تبدیلِ موکت و... به انواع کف پوش در تغییرِ فضایِ خانه ها و زیبا سازیِ خانه ها بسیار مؤثر است. هرکدام از انواعِ کف پوش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و شما با مشورت با افرادِ ماهر در این حرفه، بسته به فضایِ خانه ها و ساختمان ها می توانید انتخاب خود را انجام دهید. نوعِ کف ساختمان در جلوه و جذابیت آن بسیار تأثیر دارد. قیمتِ سنگ برای کف پوش گران است و انواع دیگر بیشتر دیده می شوند. اجرای کف پوشِ چوب نیز به دکوراسیون شما گرما، رنگ و اصالت می بخشد و در ترکیب با بیشتر رنگ ها هم خوانی دارد.

 

   مراحل نصب و اجرای کف پوش...

  در نصب کف پوش ها، مرحله ی اول باید زیر سازی کرد زیرا سطحِ زیرِ کف پوش باید کاملا صاف باشد. در صورت وجود نم تا خشک شدنِ کامل از نصب کف پوش ها خودداری نمایید. برای اجرای کف پوش ها مثلِ کف پوش پی وی سی، باید سطح کف کاملا تمیز باشد و چربی، گرد و غبار نداشته باشد تا کف پوش ها به خوبی بچسبند. بعد از نصب مدتی حدودِ 24تا 48 ساعت اجازه دهید تا خشک شود؛ برای جلوگیری از آسیب زدن به کف پوش از کشیدنِ وسایل سنگین بر کف پوش ها خودداری کنید.