تغییر خانه ها با بازسازی...

   گاهی نیاز به بازسازی در خانه یا ساختمان خود دارید. انجام بازسازیِ خانه ها توسط تیمی حرفه ای متشکل از طراح، معمار و مجریانِ حرفه ای، نه تنها تازگی، حس نو شدن و جلوه را به فضایِ داخل ساختمان می آورد بلکه استحکام و ایمنیِ سازه را نیز بیشتر خواهد نمود. بازسازی در بخش های مختلف خانه ها انجام می گیرد و می‌تواند از جزئی و ساده تا کلی و با تغییراتی اساسی را در بر بگیرد. نوسازی خانه های فرسوده با هدفِ فروشی بهتر یا سکونت در خانه هایِ پر خاطره یا تبدیل آن ها به مراکز کاری و... انجام می گیرد و هر کدام ظرافت ها و نکات خاص خود را دارد.

 

   تأسیسات در  بازسازی ساختمان

  در بازسازی ساختمان ها غیر از بحثِ تغییر در فضا و دکوراسیون، خلاقیت در حذف و اضافه ی آنچه زیبایی و آرامش را به فضا می بخشد، تعمیر و اصلاح سیستم های گرمایشی و سرمایشی، سیستم های لوله کشی، سیم کشی ها و... بسیار اهمیت دارد زیرا این بخش ها در گذر زمان دچار فرسایش می شوند و احتمال خطر و خسارات را در پی خواهد داشت.

 

   موارد متنوع در نوسازی خانه ها...

  در بازسازی خانه ها با توجه به هدف و سلیقه ی کارفرما و صلاح دید مجری موارد متنوعی صورت خواهد گرفت. مانند:

1) تغییر آشپزخانه با تعویض کابینت ها و کف سازیِ آن با به کار گیری سرامیک های رنگی و طرح دار، رنگ و تغییر را به خانه خواهد آورد.

2) نوآوری در خانه با کف سازی به شدت تأثیرگذار است، اجرای پارکت و چوب به فضا گرمی و جذابیت می‌بخشد، سرامیک هایِ براق، سنگ های جذاب، پی وی سی هایِ مقرون به صرفه و... هرکدام در کنار زیبایی، فضای شما را دلچسب تر خواهند کرد.

3) تغییر سقف از گچ بری های قدیمی به کناف های طرح دار همراه با نورپردازی های رؤیایی فضای خانه را مدرن و زیبا خواهند نمود.

4) ساخت دکورهای چوبی و ام دی اف، کمدها و جا کفشی هایِ جادار، بوفه های زیبا و... در اتاق ها و پذیرایی به شدت فضا را تغییر می دهد.


هماهنگیِ طرح ها و رنگ ها، به شدت در بازسازی و نوسازی خانه ها اهمیت دارد و ایجادُ حفظِ امنیتِ سازه در نوسازی بر هر چیز ارجح است...